Toto Vás bude zajímat, pokud máte ve firmě alespoň jedno vozidlo, kterým nejezdíte pouze Vy...

Chcete zdarma zaslat 4 byznys principy, které vám vydělají minimálně šesticifernou částku?

Zadejte Vaší oblíbenou e-mailovou adresu a já vám na ní pošlu principy, jak ušetříte na Vaší firmě pro začátek až STOVKY TISÍC.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Podnikatelé, manažeři, rozumní lidé: "Statisíce, které uspoříte jsou statisíce, které vyděláte!"

„Chtěl bych vynaložit pár set tisíc na ……, investujeme tak do naší budoucnosti.“, začíná celkem rozumně. „Ale nemám na to teď rozpočet, možná příští čtvrtletí.“ dokončí manažer větu.

Vězte, že podnikám přes 20 let (i když na to nevypadám, jsem mladý, začal jsem brzy). A taky vím, že uspořit stovky tisíc je často jednodušší než ty samé peníze vydělat. Ne vždycky, ale někdy se prostě marnivě válí na zemi.

A stejně tak se válely u mě na firmě. Rád si o sobě myslívám, že jsem chytrý, ale v tomhle případě se navíc válely na zemi HLOUPĚ.

Řešit auta… to je přece přízemní. V tom není nic atraktivního, raději bych se v práci věnoval něčemu sexy, něčemu,… Teď bych si zpětně vlepil facku.

Jmenuju se Honza Nedvěd a vedu firmu INIZIO (máme 60 zaměstnanců) a jen pro pořádek, já nemám podíl (ani jiný zájem) ve firmě, které patří tato stránka. I když bych rád :-). Jsem její zákazník (kamarád majitelů) a kluci mě poprosili, zda bych jim napsal nějakou referenci.

Mají produkt, kterým pomáhají firmám monitorovat firemní auta. Ale o tom já teď nemluvím. Oni mě hlavně naučili o autech přemýšlet tak, že jsem díky tomu začal úplně jinak přemýšlet i o firmě a svém podnikání. Naučili mě totiž 4 byznysové zásady, které můžete aplikovat na svojí firmu (nebo život) i vy.

A přemluvil jsem je, ať tyto zásady rozpracují do malého e-mailového kurzu, který přinese hodnotu všem podnikatelům, nejen jejim zákazníkům. Vy nyní máte možnost tyto informace získat také. A vězte, že jsou cenné. Ti říkám jako ostřílený podnikatel, kterého už moc nepřekvapí.

Tak již neváhejte a začněte. Dokud je tato stránka naživu.

P.S. Pro Vaši informaci, k těmto tipům (přijdou vám mailem) není možné se přihlásit jinak než z této stránky, která není dohledatelná ve vyhledávači ani z jejich hlavního webu. Pokud ji tedy zavřete bez přihlášení ke kurzu, již jí možná znovu nenajdete.

P.P.S. Ten ošklivý člověk na fotce níže je Standa a stará se jim o marketing. Nenechte se jeho ohyzdným obličejem odradit. Informace, které získáte jsou cenné.

Zadejte Vaší oblíbenou e-mailovou adresu a já vám na ní pošlu principy, jak ušetříte na Vaší firmě pro začátek až STOVKY TISÍC.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů